Планшет за оцінки - це реально

Блоги
Чи можна отримати задоволення від навчання? Мені здається, що можна, якщо ти знаєш задля чого ти гризеш граніт науки.

Так, почну з самого початку. У вересні радіо "Маяк" спільно з інтернет - провайдером "Shtorm" проводила акцію "Даруємо планшет за оцінки". Нам цікаво було подивитися, чи справді знайдуться ті учні, які за перший місяць навчання назбирають велику кількість балів. Я вже писала раніше, що учасників акції було дуже багато. Прогнозувати, хто стане переможцем було просто неможливо, тому що трійка лідерів змінювалась кожного дня. А як переживали наші учасники, о це взагалі окрема історія. Ми навмисно тягнули час, задля того. щоб вас помучити й нікому не відповідали, хто став переможцем. Переживали не тільки учні, але й батьки, які кожного дня цікавились, коли варто очікувати результати акції.

І от фінал. Результат переможця здивув не тільки мене, але і всю нашу команду. Тільки за один тиждень цей хлопчина назбирав рекордну кількість балів. Чесно кажучи, у нас були деякі сумніви, чи реально практично кожного дня за кожен предмет отримувати 11 або 12 балів. Реально! Саме це я можу сказати, після того як ми побачили щоденник нашого переможця. До речі, ним став учень 9-Б класу НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №19- ДНЗ "Лісова казка" Стеблина Дмитро. В навчальний закладі його дуже добре знають вчителі та називають "гордістю школи".От якби кожному учню, який гарно вчиться, щось дарували. Мені здається, що відмінників тоді б було набагато більше.
Дмитро - дуже світлий і розумний хлопчина. Класно, коли переможця підтримував весь клас і я, маю надію, то було щиро. Ну а наша команда, ще раз вітає переможця з подарунком! Нехай на цьому планшеті будуть не тільки ігри, але й інформація, яка допоможе тобі в подальшому навчанні.

Ну і безперечно ми дякуємо всім учасникам акції . Слідкуйте за нашими ефірами й не пропустіть черговий розіграш подарунків, який можливо буде скоро!
Катя Макарова, 19 октября 2017