Вона не "вертится" - вона працює!

Блоги
Хто зна, кого мав на увазі Дизель,коли писав, що вона "вертится". Можливо мене, а можливо і планету. Але мені здається, що я сьогодні схожа на планету. Ні! Я не така велика! Просто стільки справ доводиться робити одночасно, що доводиться крутитись. Хоча знайдуться ті, хто скаже : " Що ви там такого робите? Сидите та ляси точите!". Ой та! Точимо! Ще як точимо! Так точимо, що бабусям біля вашого під 'їзду і не снилося! Я, до речі, не скаржусь, якщо вам ненароком здалося! Адже багато роботи то класно. Он подивіться на Дизеля. Бідненький близько тижня не спав, останнє волосся випало, але ж яку роботу зробив. Тепер сидить і отримує задоволення від зробленого.
Якщо ви очікуєте, що я вам розповім про ще якісь техногенні або технологічні(хто його знає, як воно називається) новинки. То не дочекаєтесь. Я в цьому ні бельмеса не розумію. Не моє воно. Я вам скажу, щоб зайти в блог, мені довелося витратити близько 20 хвилин. Так! Ще є люди, які погано користуються комп'ютером. І мені абсолютно не соромно в цьому зізнаватись.
Слухайте, а як пройшли ваші вихідні? Я своїх навіть не відчула, але ж скільки нового спробувала і дізналась.
Багато писати сьогодні не хочу, завтра буде більше. Маю надію, що думки мої припали вам до душі, і ви частенько станете гостем нашого блогу. А поки, хочу побажати вам вдалого робочого дня в нашій компанії. Ой, так! Не забудьте про офісні війни! Офісні війни - це така гра о 10 годині ранку по будням, коли робочий колектив телефонує за номер (05235) 9-00-00 і протягом однієї хвилини дає відповіді на мої запитання. Якщо саме ви станете переможцем, дасте найбільшу кількість правильних відповідей, то підете колективом в п'ятницу відпочивати в один із закладів нашого міста!
Катя Макарова, 2 октября 2017