Переможці розіграшу " Даруємо планшет за гарні оцінки"

Блоги
Навіть не знаю з чого почати. Я, чесно кажучи, просто шокована. Шокована тією кількістю листів, оцінок, які надійшли на нашу адресу. За весь період розіграшу учні, які брали активну учать в нашій акції, заробили близько 7 тисяч гарних оцінок. Так, так! Саме заробили! Адже практично кожного тижня ми бачили як підвищуються показники успішності тієї чи іншої дитини. Не зважаючи на те, що вже скоро я назву, або скоріше напишу ім'я переможця, хочу сказати всім дітям, які гарно вчилися, щоб отримати планшет: Ви, насправді, великі молодці! І ті хто надіслав 20 балів, і ті хто надіслав більше як 300.
За весь період акції, ми отримали понад 300 листів. Шкода, що більшість, надсилаючи фото свого щоденника, забували уважно прочитати правила, і думали, що вистачить тільки фотографії оцінки, а предмет і число, коли була отримана оцінка не потрібні.
Я думаю, що власним голосом, я безперечно, могла сказати більше, але оскільки він в мене зник, то й інтригу не зможу тримати. Тому перейдімо безпосередньо до переможців. Ім'я того єдиного, насправді було важко визначити. Практично кожного дня 3 лідерів змінювалась. Найактивнішими виявились учні ЛІТу, Олександрійського колегіуму та НВК №17. Тільки, коли закінчився розіграш, і ви вже не могли надсилати оцінок, нам повноцінно вдалося підбити підсумки. Отже, 3 місце посідає учень Олександрійського колегіуму 5-Б класу Мкртчян Ерік. Цей хлопчина, старанно вчився, протягом всього вересня, і я думала, що саме він стане переможцем, але в останні дні розіграшу все змінилося. Змінилося тому, що 29 вересня ми отримали листа від учениці 7-Б класу ЗНЗ № 10 Узлової Юлії, яка набрала більшу кількість баллів і тим самим посіла 2 місце. В мене, і моїх колег практично кожного дня запитували, хто лідирує і взагалі скільки потрібно балів, для того щоб виграти. В мене відповіді не було, поки я не отримала листа з оцінками від нашого переможця. Уявіть собі, тільки за 1 тиждень, цей хлопчина зміг назбирати більше як 200 балів, чим власне здивував не тільки мене. 1 місце і власне наш подарунок отримує Стеблина Дмитро учень 9 - Б класу НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №19- ДНЗ "Лісова казка". Саму у нього рекордна кількість балів, з чим, власне його і вітаємо. Отримати подарунок наш переможець, зможе коли закінчаться канікули, саме тоді ми й представимо фото звіт. Всім, хто брав активну участь в розіграшу, дякуємо за вашу активність!
Катя Макарова, 10 октября 2017